top of page
CENAZE.jpg

Cenaze Yemek Hizmeti

   İnsanların en zorlu ve acı günleri olan cenazeler, verilecek cenaze yemek hizmeti sayesinde, bu zor günde kişilerin yemek düşüncesini kafalarından çıkartmalarını sağlayacaktır.

   Cenaze yemek hizmeti, insanların zor günlerinde, evlerine taziyeye gelen kişilere hayır olması açısından sunmuş olduğu bir yemek çeşididir. Tepe Catering olarak, bu zorlu ve acı gününüzde vereceğiniz cenaze yemeğini sizler için hazırlayıp, cenaze yerine taziyeye gelen dost ve sevdiklerinize sunmanıza yardımcı oluyoruz.

Cenaze Yemek Hizmeti Nedir?

   Tepe Catering olarak vermiş olduğumuz cenaze yemeği hizmetlerinde, genel olarak geleneksel tarzda yemekleri tercih etmekteyiz. Cenaze defin sürecinde ve defin öncesinde taziyeye gelen misafirlere, verilecek yemekler için, Tepe Catering olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

   Cenazenin defin işleminden sonra Türk gelenek ve göreneklerinin bir unsuru olan helva yapımı ve taziyeye gelen kişilere dağıtımı, cenaze sahipleri için bu acı günde, zor ve bir o kadar da zahmetli bir süreçtir. Bundan dolayı, helvanın dışarıdan hazır bir şekilde alınması, cenaze sahiplerine daha cazip gelmektedir.

   Tepe Catering olarak cenaze sahiplerine sunmuş olduğumuz cenaze yemeği hizmeti, taşımalı yemek hizmeti kategorisi içerisine girmektedir. Cenaze sahipleri için sunmakta olduğumuz tüm yemek hizmetlerinde olduğu gibi, cenaze yemeği hizmetleri de, hijyen koşullarına son derece dikkat ederek, adet, gelenek ve göreneklerinize uygun olacak şekilde, lezzet standartlarının üst düzey olduğu, geleneksel ve yöresel yemeklerin sunulduğu ve çeşitlendirmenin yapıldığı bir hizmettir.

Cenaze Yemek Hizmeti Avantajları

   Yemekçilik sektörü içerisinde Tepe Catering olarak yer almamızdan dolayı sunduğumuz hizmetlerden olan cenaze yemek hizmetlerinin, belli başlı avantajları da bulunmaktadır. Bu avantajları içerisindeki belki de en önemlisi, yakınlarını kaybetmiş olan aile, akraba, eş ve dostların bu acı ve hüzünlü günlerinde daha önemli meşguliyetlerini olacağından, yemek konusunu düşünememektedirler.

Bu düşünememe durumu, yaşanan acı ve hüzünden dolayıdır. Bundan dolayı, cenaze için taziyeye gelen yakın ve uzak akrabalara verilecek olan cenaze yemeği, profesyonel ve etkili bir şekilde Tepe Catering aracılığıyla sizlere sunulmaktadır. Bizlere talepleriniz ve istekleriniz doğrultusunda, cenaze için gerekli olan yemekler hazırlanıp, taziyeye gelen kişilere sunulmaktadır.

Tepe Catering Cenaze Yemek Hizmeti

   Tepe Catering olarak, yemek alanında vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde, cenaze yemekleri de yer almaktadır. Adana ili içerisinde gerçekleşen tüm cenaze işlemleri için, bünyemizde yer alan profesyonel ekipler aracılığıyla, kaliteli bir hizmet alma şansına sahipsiniz. Bu sayede, acı ve hüznün bir arada yaşandığı gününüzde, yemek konusunda hiçbir endişe yaşamayacaksınız.

bottom of page