top of page
ORG.jpg

Organizasyon Yemeği Hizmeti

   Organizasyon hizmeti, toplu bir şekilde verilen yemek hizmetlerinin, personel ya da işletmelerin gereksinim duyduğu yemeklerin, catering firmamız tarafından gerçekleştirilmesidir.

   Organizasyon hizmeti, personel ya da şirketlerin ihtiyaç duyduğu yemek organizasyonlarının, Tepe Catering olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerden biridir. Catering sektörü içerisinde verilen hizmetler, son dönemde büyük bir gelişim göstermektedir. Vermiş olduğumuz toplu yemek organizasyonları da, gelişim gösteren alanlardan biridir. Organizasyon hizmetlerimiz, gün geçtikçe yaygınlık kazanıp, gelişimini sürdürmektedir.

   Toplu yemek organizasyonları, küçük ya da büyük işletme fark etmeksizin şirketlerde çalışmakta olan personellerin yemek ihtiyaçlarını gidermekte olan bir hizmettir. Aynı zamanda, toplu etkinlik veya organizasyonlarda yemeklerin hazırlanarak, misafirlere sunulmasını da içeren bir hizmet şeklidir.

 

Organizasyon Hizmeti Üretimin Avantajları

 

   Yemekçilik sektörü içerisinde hizmet veren Tepe Catering olarak, bizlerden hizmet alan müşterilerimize sunduğumuz olanaklarımızın birçok avantajı bulunmaktadır. Sağladığımız hizmet operasyonlarından en büyüğü ise, yemek müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm tabldot yemeklerin, merkezi mutfaklarımızda üretilip, kendi ulaşım araçlarımız sayesinde onlara teslim edilmesidir.

   Merkezi mutfaklarda ürettiğimiz yemeklerin, ulaşım araçlarımız sayesinde müşterilerimize teslim edilmesinin avantajına örnek verilecek olursa, ihracatla uğraşmakta olan bir tekstil firması müşterimizin kumaşlarına yemek kokusu bu sayede sinmemektedir. Aynı şekilde, medikal firmalarının özel ürünlerinin yemek kokusundan korunması da bu sayede sağlanmaktadır.

Organizasyon hizmeti üretimin avantajlarından bir diğeri, tek cari veya tek faturayla muhasebe açısından KDV avantajı da sunulmasıdır. Bunun nedeni ise, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Yasalarınca, bazı ürünlerin alış KDV oranı, yani katma değer vergisi oranı %1 olarak belirlenmiştir. Ancak bu ürünler işlenip, hizmete çevrilirse KDV oranı bu kez, %8 olarak gerçekleşmektedir.

   Tepe Catering olarak sizlere sunmakta olduğumuz yemek organizasyonu hizmetlerimizde, bu tarzda olacak avantajların yanı sıra, müşterilerimize operasyonel anlamda kolaylığın yanında, finansal açıdan da kolaylıklar sağlanmaktadır. Müşterilerimiz almış oldukları yemek organizasyonu hizmetlerinde ödemelerini, kendi alanlarını kullanmadan personellerinin ihtiyacı olan yemeklerin üretimlerini gerçekleştirip, onlara sunmaktadır.

Tepe Catering Organizasyon Hizmeti

   Tepe Catering olarak, ihtiyaç duyduğunuz tüm yemek organizasyonlarını sizlere, kaliteli ve hızlı bir şekilde sunmaktayız. Bünyemizde yer alan profesyonel ekiplerimiz, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda gereken önemi, yemek üretiminde vererek, isteklerinizin %100 gerçekleşmesi için çalışmaktadırlar.

Profesyonel ekiplerimiz tarafından Adana ve çevre illerimizde catering hizmeti almak isteyen müşterilerimize sunmuş olduğumuz kaliteli ve hızlı hizmetler şu şekildedir:

  • Menülerin profesyonel bir şekilde menülerin planlanması

  • Daha önceden hazırlamış olduğumuz menülerin seçilebilmesi opsiyonu

  • Temizlik ve koku alanında hizmetler

bottom of page