top of page
ŞANTİYE.jpg

Şantiye Catering Hizmeti

   Şantiye catering hizmeti veren firmamızı tercih ederek, şantiyeleriniz için düzenli olarak ev sıcaklığında yemekler alabilirsiniz.

Catering hizmeti veren firmamız, tepe catering olarak şantiyelere de hizmet sunmaktadır. Kaliteli standartlarına uygun olarak üretim yapan firmamız, TSE ve ISO gibi tüm kalite belgelerine sahip olarak hizmet vermektedir. Gerekli prosedürlere, hijyen koşullarına ve yemek lezzetine önem veren firmamız başta şantiye olmak üzere birçok alanda tercih edilen bir firma olmuştur.

Şantiye Catering Hizmeti Nedir?

   Firmamız talep edilmesi durumunda şantiyelere catering hizmeti sunmaktadır. İstenilen günlerde ve saat aralıklarında öğünlere uygun olacak yemek listeleri ile catering hizmeti alabilirsiniz. Gıda mühendislerimizin gözetiminde ve denetiminde müşterilerimize lezzetli ve kaliteli yemek sunmak için çalışmaktayız. Alanında uzmanlaşmış şeflerle çalışmakta ve lezzetli yemekler üretmekteyiz.  

 

   Adana’da şantiye catering hizmeti sunan firmamız, bu güne kadar sayısız şantiyeye hizmet sunmuş ve işlerini başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Firmamız üretim yaparken birinci sınıf kalitede malzemeler kullanmaya özen göstermekte, yemeklerini organik besinlerle üretmektedir. Şantiye çalışanlarını lezzetli yemeklerle buluşturmak için gereken hassasiyeti göstermektedir. Böylece evinizin sıcağında güvenle yiyebileceğiniz yemekler yersiniz.

Şantiye Catering Hizmetinin Avantajları

   Şantiyeler genellikle büyük bir ekiple çalıştığı için yemek sorunu yaşanmaktadır. Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için firmamızdan catering hizmeti almanız mümkündür. Bu hizmet sayesinde toplu bir yemek alacağınız için dışarıya oranla çok daha uygun fiyatlı hizmet almış olursunuz. Yemekleriniz hiçbir aksaklık yaşanmadan kısa sürede hazırlanacak ve belirttiğiniz saatlerde çalışma alanınızda olacaktır.

   

   Şantiye catering hizmeti alarak çalışanlarınıza hem sıcak bir yemek yedirirsiniz hem de yemek konusunda aksaklıklar yaşamayacağınız için işiniz de aksamayacak, çalışanlarınız çok daha verimli bir şekilde çalışabilecektir. Yemek menüleri sizin taleplerinize göre belirlendiğinden dolayı yemek konusunda ve lezzet konusunda hiçbir sorun yaşamazsınız. Yemekçilik alanında kendini kanıtlamış olan firmamız, sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için gereken tüm hassasiyeti göstermektedir.

Tepe Catering Şantiye Catering Hizmeti

   Şantiye sektöründe çalışan kişiler ağır işlerde çalıştıklarından dolayı aynı zamanda yoğun olduklarından dolayı onlar için dengeli beslenebilecekleri menüler hazırlanmaktadır. Bu alanda tecrübeli olan firmamız gereken hassasiyeti göstermektedir. Çalışanlarınıza face food yemekleri yerine ev sıcaklığını hissettirecek sıcak ve dengeli yemekler yedirebilirsiniz. Böylece çalışanlarınız daha enerjik olacak ve daha verimli bir şekilde çalışacaktır. Toplu yemek hizmeti sunan firmamız, bu konuda uzmanlaşmış bir firmadır. Şantiye catering hizmeti almak için bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

bottom of page