top of page
OTEL.jpg

Otel Catering Hizmeti

   Otel catering hizmeti veren firmamız, işini büyük bir titizlikle yapmakta ve gerek hijyen koşullarına gerek yemek kalitesine özen göstermektedir.

   Kendini yemekçilik sektöründe kanıtlamış bir firma olarak birçok alanda catering hizmeti sunmaktayız. Catering hizmeti almak için tercih edebileceğiniz firmamız, kalite standartlarına uygun olarak yemek üretimi yapmaktadır. Başta otel olmak üzere birçok sektöre catering hizmeti veren firmamız tercih edebileceğiniz en profesyonel firmalardan biridir.

   
Otellere çok daha uzman bir şekilde hizmet veren firmamız, istediğiniz yemeklerin listesini eksiksiz olarak tamamlayacaktır. Talep ettiğiniz yemekler, istediğiniz gün ve saatte otelinize iletilecektir. Lezzetli yemekler üreten şeflerimizin tadımlarına bakarak yemek siparişi verip vermemek konusunda kararınızı verebilirsiniz. Otellere uzman bir şekilde hizmet veren firmamız, büyük bir titizlikle yemeklerini yapmaktadır. Hijyen koşullarına önem veren aynı zamanda gerekli tüm standartlara uyan firmamız ulusal ve uluslararası tüm yetki belgelerine sahiptir.

Otel Catering Hizmeti Nedir?

   Adana’da birçok otele catering hizmeti veren firmamız, tercih edebileceğiniz en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Otelleriniz için lezzetli yemekler istiyorsanız bizi tercih edebilir ve menüleri inceleyebilirsiniz. Firmamız istediğiniz sayıda ve istediğiniz tarzlarda tüm yemekleri sunmaktadır. Kaç çeşit yemek isterseniz isteyin, firmamız sizlere hizmet verecektir.

 

   Yemeklerin hazırlanmasından teslim ve servise kadar birçok işle ilgilenen firmamız alanında kendini kanıtlamış şeflerle çalışmaktadır. Bu yüzden oteller tarafından tercih edilmekte ve otel yemeklerine uygun olarak yemekler üretmektedir. Özellikle otellerde davet ve organizasyon olması durumunda da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız istediğiniz miktarda ve istediğiniz çeşitte yemekler üretecektir.

Otel Catering Hizmetinin Avantajları

    Otel için catering hizmeti almak oldukça avantajlıdır. Her şeyden önce lezzetli yemekler üretileceğinden dolayı müşterilerinizin memnuniyetini sağlamış olursunuz. Otel catering hizmeti için iletişime geçebileceğiniz firmamız istediğiniz kişi sayısına uygun olarak yemek üretecektir. Bu konuda herhangi bir mağduriyet yaşamanız söz konusu değildir.

 

   Bununla birlikte yemekleriniz istediğiniz saatlerde iletileceğinden dolayı herhangi bir mağduriyet yaşamanız söz konusu değildir. Yemeklerin geç kalması ya da erken gelmesi gibi durumlar yaşanmaz ve müşterilerinize kaliteli bir hizmet verilecektir.

 

Tepe Catering Otel Catering Hizmeti

   Bu güne kadar birçok otele catering hizmeti veren firmamız, ulusal ve uluslararası tüm yetki belgelerine sahip olan, referansları kuvvetli olan bir firmadır. İşini büyük bir titizlikle yapan firmamız sayısız otele ve farklı işletmelere catering hizmeti vermiştir. Müşterilerini memnun etmek için üstün bir çaba sarf eden firmamız, tepe catering olarak sizlere en kaliteli hizmetini sağlayacaktır.

bottom of page