top of page
OKUL.jpg

Okul Catering Hizmeti

   Catering hizmeti iş yerleri ve kamu kurumları da başta olmak üzere her organizasyonda görev alabiliyor. Alanında uzman aşçılar ve ustaların elinden çıkan menüler misafirlere sunuluyor.

   Her türlü etkinlikte yemekçilik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Catering hizmeti özellikle son zamanlarda daha da popüler hale gelmeyi başarmıştır. Catering hizmeti ile organizasyon sahibi yemek konusunda herhangi bir düşünceye girmemektedir. Gerekli olan tüm çalışmalar catering firması tarafından yapılır.

Okul Catering Hizmeti Nedir?

   Okul catering hizmeti anaokulunda üniversiteye kadar bütün eğitim-öğretim kurumlarına yemek hizmetinin verilmesidir. Öğrencilerimizin yaş gruplarına uygun şekilde hazırlanan menüler uzman diyetisyenler eşliğinde yapılır. Öğrencileri enerji, protein ve vitamin bakımından zengin yemekler hazırlanır. Firmamız öğrencilerin yemeklerini hazırlanırken son derece titiz bir şekilde davranır.

 

   Catering, çok sayıda kişiye yemek servisinin yapılmasını sağlar. Farklı amaçlar için yemek hizmetleri verilebilir. Standart yemeklerle beraber modern dünya mutfaklarından menülerde sunulabiliyor. Günümüzde yemek hizmetleri daha da önem kazanıyor. Pek çok etkinlikte görev alan catering şirketleri bekleneni verebiliyor.

Okul Catering Hizmetinin Avantajları

   Okul catering hizmetinin avantajları saymakla bitmiyor. Catering firmaları sayesinde öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun yemekler hergün sunulabiliyor Ayrıca gıda maliyetleri de en aza indiriliyor. Öğrencilere her gün sağlıklı yemek çıkarılması onların fiziksel olarakta gelişmesine yardımcı oluyor. Catering firması ile çalıştığınız zaman;

  • Mutfak kurulumu,

  • Uygun maliyet,

  • Profesyonel menü planlaması,

  • Masa üstü ekipman desteği,

  • Özel ikramlar,

  • Menü seçme opsiyonu gibi pek çok hizmetten yararlanabilirsiniz.

 

   Hizmet kalitesini arttırmak daha mutfağımızı sürekli olarak geliştiriyoruz. Yemek listelerini her zaman en iyisi şekilde hazırlıyoruz. Tabldotlarımız yüksek derecelerde yıkanıyor. Böylece sağlıklı ürünler elde ediliyor. Güzel yemek yapmak için ustalarımızla etkin bir şekilde çalışıyoruz.

Tepe Catering Okul Catering hizmeti

   Okullara catering hizmetini başarılı bir şekilde sunmaya devam ediyor. Tepe Catering olarak okullara catering hizmetini her dönem sunabiliyoruz. Öğrencilerimizin yaş gruplarına uygun, uzman diyetisyenlerimiz eşliğinde menüleri hazırlıyoruz. Öğrencilerin yemeklerini hazırlanırken son derece titiz şekilde davranıyoruz. Üretimin her aşamasına ayrıntılara dikkat ediyoruz. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde hareket ediyoruz.

   Toplu yemek konusunda aradığınız destek buradan elinizin altına geliyor. Catering yemek hizmeti konseptini genişleterek, tamamen müşteri odaklı hareket ediyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana iyi bir yemek firması olmanın ötesine geçmeyi başardık. Kaliteli hizmetlerimizi Adana üzerinde vermeye devam ediyoruz. İnternet adresimizi ziyaret ederek dilediğiniz zaman bu hizmetlerden en uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

bottom of page