top of page
YERİNDE-ÜRETİM.jpg

Açılış Kokteyl Yemek Hizmeti

   Tepe Catering, Adana’da sizlere sunmuş olduğu tüm hizmetlerde, müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayıp, beraberinde hijyen ve kalite sürekliliğini de sağlayarak hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızın başarı politikasını denetleme ve sürekli iyileştirme çalışmaları oluşturmaktadır.

Tepe Catering Açılış Kokteyl Hizmeti

   Sizin için özel anlam taşıyan ve ilk imaj belirleyicisi konumunda olan iş yeri, mağaza veya market açılışlarınız ile kurumsal açılış organizasyonlarınızda yanınızdayız. Size dış karşılama süsleme, sunum, servis ve dikkatleri cezbedecek bir giriş için açılış kokteylleri düzenlemek ve yeni bir başlangıç için ilk adımı atmanızda yardımcı oluyoruz.

Açılışınız için hayal ettiğiniz detayları anlatın ve gerisini bize bırakın. Mutfağımızda adeta bir eser narinliği ile hazırlanmaya başlayan ikramlarımız sanatsal dekorasyonlarla buluşturularak misafirlerinize görsel bir şölen yaşatacaktır. Siz misafirlerinizle ilgilenirken biz detayların kusursuz işlemesi için varız.

   Açılış organizasyonlarının benzersiz ve unutulmaz olması, tüm aşamalarının eksiksiz ve mükemmel tamamlanması için profesyonel ekibimize güvenin. Açılış kokteylleri, lezzetli kokteyl menüleri, kokteyl masası kiralama gibi aradığınız tüm ayrıntılar için Tepe Catering’e ulaşmanız yeterli olacaktır. Biz balon süslemeleri, açılış kokteylleri, palyaçolar, şov ve animasyonlar gibi sunduğumuz pek çok hizmetimizle mağaza açılışlarınızda sizlerle beraberiz.

Açılış Kokteyl Hizmeti Nedir?

   Her organizasyonun taşıdığı amaca göre tasarlanmış en uygun tanıtım ve karşılama vitrini olarak tanımlayabileceğimiz açılış kokteyl hizmetleri sahipleri için hayati önem art etmektedir. Bu sebeple, organizasyon aşamaları sistematik bir disiplin içinde yürütülmeli ve hata payı bırakılmamalıdır.  Bir açılış organizasyonunun ilk evresi gerekli ekipmanı sağlama ile başlamaktadır. Beklenen katılım oranına göre yeterli kokteyl masaları ve kokteyl esnasında kullanılacak malzemeler titizlikle seçilmelidir.

   Bir açılış organizasyonunun,  kilit evreleri açılış kokteyli ve açılış süslemeleridir. Organizasyon öncesinde kokteyl masaları tercih ettiğiniz renkler ve desenlerde masa örtüleri ile süslenmelidir. Sonrasında ise suplalar, yaldızlar, kurdelalar, çiçekler, şamdanlar ve masadaki ikramların sunumları ile göz alıcı sanatsal bir süsleme çalışması ortaya çıkarılmalıdır.

   Davetlilerinize ikramda bulunduğunuz lezzetli sunumlarla firmanıza olan olumlu düşünceleri pekişecektir. Açılış kokteylinizde daha fazla vakit geçirmek isteyeceklerdir. Bu durum firmanızı daha iyi tanımaları ile diğer hizmet ve ürünlerinizle ilgilenmeleri için de istek motivasyonları artacaktır. Tepe Catering ile catering hizmetleri kapsamındaki tüm bu ayrıntıları aranılan üstün servis anlayışı içinde bulacaksınız.

   Catering hizmet alanında Adana’da tecrübe ve uzmanlığımıza güvenerek hizmet sunuyoruz. İstekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda tanıtımınızı kaliteden asla ödün vermeyerek bir şölene çeviriyoruz. Adana açılış organizasyonları söz konusu olduğunda Tepe Catering açılış kokteyl hizmeti güvenle çalışabileceğiniz en önemli adres olacaktır.

bottom of page