top of page
TAŞIMALI.jpg

Taşımalı Yemek Hizmeti

   Catering sektörü oldukça büyük bir önemi olan taşımalık yemek hizmeti, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, merkezi mutfak yani, toplu yemek üretimi gerçekleştirdiğimiz tesisimiz içerisinde üretilen yemeklerin müşterimizin yemekhanesine taşınma işlemidir.

    Taşımalı yemek hizmeti, merkezi mutfağımızda üretmiş olduğumuz yemeklerin, müşterinin talep ettiği yere kadar taşınarak, teslim edilmesiyle gerçekleştirmekte olduğumuz bir catering hizmetidir.

Taşımalı yemek hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin genel olarak, personel sayıları sınırlı veya az sayıdadır. Bu durumda olan firmalar, Tepe Catering olarak bizlerden bu hizmeti almaktadırlar. Hizmetini vermiş olduğumuz taşımalı yemek hizmeti, catering sektörü içerisindeki en zor ve zahmetli catering hizmetlerinden biridir.

   Taşımalı yemek hizmetini sizler için kısaca özetleyecek olursak, firma binalarında bulunan yemekhanelerinde yemek kokusu istemeyen, personeline yemek yapabilmek için yeterli ekipman ve malzemeye sahip olmayan, personeline vereceği yemeği, catering şirketleriyle halletmek isteyen ve çalışma alanları içerisinden tasarruf etmek isteyen firmaların tercih etmekte olduğu bir sistemdir.

 

Taşımalı Yemek Servisinin Avantajları

   Taşımalı bir şekilde gerçekleştirilen yemek servisi hizmetinin avantajları, toplu bir şekilde yemek vermek isteyen müşterilerimizi için oldukça fazladır. Bununla beraber, taşımalı yemek hizmeti alan müşterilerimiz, firma binalarındaki taşınma alanından da tasarruf etmektedirler.

 

   Taşımalı yemekçilik hizmeti alan müşterilerimiz bu sayede, firma binaları içerisinde mutfak bulundurma mecburiyeti de yaşamamaktadırlar. Böylelikle, mutfak için kullanılacak alandan daha farklı çeşitte yararlanarak, kazanç elde etme imkanları bulunmaktadır.

 

   Toplu yemek hizmeti alan firmaların, yemek hizmetinin sunulacağı alanlarda servis ekipmanları içerisinde eksikler bulunuyorsa, bu eksikler tespit edilir ve toplu satın alma ilkesi doğrultusunda planlaması yapılabilmektedir. Böylelikle, üretim ve servis işlemleri için gereken malzemeler, kaliteli ve daha uygun bir şekilde temin edilebilir.

 

   Bu sayede şirket için oluşacak ortalama maliyetlerde, en uygun seviyede tutulacağından, yemek hizmeti için ekstra olarak bir ücret yansıması gerçekleşmemektedir. Taşımalı yemek hizmeti alan müşterilerimiz, yemek üretimi için herhangi bir alana ihtiyaç duymamaktadırlar. Bundan dolayı da, müşterilerimiz bütçe açısından ekstra olarak bir kazanç sağlama fırsatı yakalamaktadırlar.

 

Tepe Catering Taşımalı Yemek Hizmeti

   Adana’da yer alan Tepe Catering firmamız, taşımalı yemek hizmetinde sizlere gerekli olan tüm hizmeti sunmaktadır. Taşımalı yemek hizmeti konusunda yukarıda bahsedilen avantajlardan yararlanarak, hem zamandan, hem de ekonomik anlamda ekstra fırsatlar yakalayabilirsiniz.

   Adana ve çevre illerinde sunmuş olduğumuz taşımalı yemek hizmetinden yararlanmak için, iletişim bilgilerimizi kullanarak, firmamızla iletişime geçip, gerekli konular hakkında bilgiler alabilirsiniz.

bottom of page