top of page

Hakkımızda

Adana Yemekçilik Tepe Catering

   Yemek organizasyon hizmeti veren catering şirketleri Türkiye’nin pek çok noktasında aktif şekilde faaliyet gösteriyor.

   İş yerleri, hastane ya da okullarda ekonomik ve pratik olması nedeniyle catering hizmetlerine ihtiyaç duyuluyor. 1980'lerde ülkemize giriş yapan catering hizmetleri ilk olarak otellere yemek hizmeti verirken günümüzde pek çok organizsyonun talep ettiği hizmetlerden biri olarak bulunuyor.


   Catering yemek hizmetleri isteklere göre verilmektedir. Catering şirketleri kalori hesabı, yemeklerin uyumu ve mevsimsel malzemeler gibi konuları göz önünde bulundurarak yemeklerini hazırlar. Hazırlamış olduğu yemekleri araçlara yükleyerek zamanında teslim eder. Catering hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tepe Catering’i Tanıyalım

 

   Tepe Catering %100 yerli sermaye ile kurulmuştur. Amacımız Adana şehrinde yiyecek-içecek ihtiyacını karşılamaktır. Şeffaf hizmet politikamız sayesinde bugünlere gelebilmeyi başardık. Kurum içi ve dışı eğitimlere önem vererek en iyi temek listelerini oluşturduk.

   

   Yemek yapmak ve bu yemekleri sunmak uzmanlık gerektiren konulardan bir tanesidir. Kaliteli ürün, tecrübe ve uzman personellerimizle beraber ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verebiliyoruz. Sağlıklı ve lezzetli catering hizmeti şimdi sizleri bekliyor.

 

Adana Yemekçilik Tepe Catering Hizmetleri

 

   Merkez mutfağımız Adana şehrinde yer alıyor. Şehrin her yerine catering hizmeti sunabiliyoruz. Kurumsal yapımız sayesinde kaliteden hiçbir şekilde vazgeçmiyoruz. Tüm yemeklerimiz belirli kontrollerden geçmektedir. Sağlıklı bilgi akışı için gelişmiş altyapımızla hareket ediyoruz. Müşteri geribildirimlerini önemseyerek en iyisini sunmaya çalışıyoruz.


   Adana şehrinde iş yerlerine günlük tabldot yemek servisi ile beraber davet, organizasyon ve düğünlere toplu yemek desteği de sunabiliriz. Sağlıklı, lezzetli ve kaliteli yemeklerimizi en uygun fiyatlardan sunabiliyoruz. Özel günlerinizde misafirlerinize en lezzetli yemeklerimizi ikram etmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz. Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlanan lezzetli ve sağlık dostu menüler, ekibimizin titiz çalışmaları sonucunda sizlere sunuluyor. Temel felsefemiz sağlıklı menüler sunabilmektir. Misafirlerinize ve personelinize gönül rahatlığı yemeklerinizi ikram edebilirsiniz. Şimdi bu adres üzerinden kaliteli yemekçilik hizmetleriyle tanışabilirsiniz.

 

   Catering firması sizlere sağlıklı yemekler sunar. Firmalar kendine özgü bir çalışma prensibine sahiptir. Bununla beraber müşteri beklentilerinin de karşılanması gerekir. İyi bir catering firması;

  • Kaliteli yemekler,

  • Gıda güvenliği,

  • Esnek ve çözüm odaklı hizmetler,

  • Organizasyon yönetimi,

  • Profesyonel kadroya sahip olması gerekir.


   Catering yemek hizmeti veren firmalar belirlenen tarihte eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yemek hizmetlerini sunmalıdır.  Firmamızın ürettiği ve sizlere sunmuş olduğu bütün yemek çeşitlerinde kullanılan malzemeler gıda maddeleri tüzüğüne uygundur.

bottom of page