top of page
tepecateringvizyonumuz.jpg

Vizyonumuz

   Tepe Catering olarak, müşteri memnuniyetini temel prensip olarak benimseyerek, lezzetli, hijyenik ve sağlıklı hizmetler sunulmasını vizyonumuz olarak benimsemiş bulunmaktayız.

   Tepe Catering firması olarak, güvenilir, sağlıklı, kaliteli, lezzetli ve hijyenik hizmetler sunarak, catering sektörünün kalite çıtasını da sürekli olarak yukarı çıkartmayı hedeflemekteyiz.

   Hizmet ve kalite anlayışından hiçbir şekilde vazgeçmeden, sürekli gelişen ve yenilenen, bu gelişme ve yenilenmeyle sektör içerisindeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılmaya özen gösteren, en önemlisi de catering sektörü içerisindeki insan sağlığını ve kaliteyi önemseyen, müşterilerin tercih ettiği ilk firmalardan olmayı benimsemiş bulunmaktayız.

   Tepe Catering olarak sizlere sunmakta olduğumuz yemek servisi ve tedariki hizmetlerimizi verirken, lezzet ve kaliteden asla ödün vermemeyi, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı hedeflerken, verilen hizmetlerden profesyonel ekiplerimizin saygılı, dürüst, açık, adil ve şeffaf olmasına özen göstermekteyiz.

   Tepe Catering hizmetleri alan müşterilerimizin taleplerine göre üstün hizmetler ve yiyecek kalitesi sağlanmaktadır. Verilen catering hizmetlerinin her aşamasında, değerlendirmeler ve ölçmeler yaparak, en mükemmel hizmeti nasıl verebiliriz, bunları aramaktayız.

   Tepe Catering, verdiği hizmetlerde profesyonel ekiplerinin takım çalışmasını tam olacak şekilde gerçekleştirmektedir. Çalışanlarımızın düzeyleri ne olursa olsun, belirlenen nihai hedef doğrultusunda, üzerlerine düşenden fazlasını yapmaya gayret etmektedirler.

   Bir diğer hedef noktamız ise, mükemmel seviyede olmasına çalıştığımız hizmetlerin, vereceği mükemmel sonuçlarla sektör içerisinde tanınmaktır. Mükemmel seviyede hizmet ve o hizmetlerin vereceği mükemmel sonuçlarla, Adana özelinden çıkarak, ülkemizde ve dünyada tanınan, kurumsal düzeyde hazır yemek ve hizmet desteklerinin sağlayıcısı konumunda olmak.

   Belirlenen vizyon çerçevesinde mükemmel hizmet ve hizmetlerin mükemmel sonucunda ortaya çıkmasını sağladığımız ve siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuz hizmet alanlarımız şu şekildedir:

  • Taşımalı yemek hizmetleri

  • Yerinde yemek üretim hizmeti

  • Yemek organizasyon hizmeti

  • Düğün yemek hizmeti

  • Cenaze yemek hizmeti

  • Mevlid yemek hizmeti

 

   Taşımalı yemek hizmetlerinde ana amacımız, yemek üretme imkanı olmayan veya yemek üretim alanını odaklandığı faaliyetler için kullanmak isteyen müşterilerimiz için hazırlanışını ve teslimatı gerçekleştirdiğimiz hizmetleri, üretim ve teslimat sürecinde hiçbir problemle karşılaşmadan müşterilerimize teslim etmektir.

Yerinde yemek üretim hizmetini sunarken ana gayemiz, tıpkı taşımalı yemek hizmetlerinde olduğu gibi, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulduğu bir hizmeti, müşterilerimize sunmaktır. Yerinde yemek üretim hizmetinde, hazırladığımız uydu mutfaklar sayesinde, müşterilerimizin istediği alanda yemekleri hazırlayarak, hazırlanmasının hemen ardından servise hazır hale getirerek, müşterimizin ikram edeceği kişilere sunmaktır.

   Yemekçilik sektöründe farklı bir yaklaşan Tepe Catering, tüm yemek tedarik ve servis süreçlerinizde en büyük yardımcınızdır.

tepecatering.jpg
bottom of page