top of page
DÜĞÜN.jpg

Düğün Yemek Hizmeti

   Düğün yemek hizmeti, Tepe Catering olarak evlenecek olan müşterilerimize sunmuş olduğumuz profesyonel, kaliteli ve hızlı hizmet seçeneklerinden biridir.

   Düğün yemek hizmeti, kaliteli, profesyonel ve hızlı bir şekilde olması, uzun zamandır heyecanlı ve umutlu bir şekilde bu günü bekleyen çiftlere verilecek en önemli hediyelerden biridir. Evlenecek her gelin adayının hayali, sevdikleriyle mutluluğunu paylaşarak, sanki bir masal gibi bir düğünle dünya evine girmektir.

Düğün Yemek Hizmeti Nedir?

   Çiftlerin hayallerindeki düğün mekanı, rengarenk süslemelerin, büyülü ışıklandırmaların, şamdanların olduğu ve düğüne gelen konukların hazır bir şekilde orada bulunmasıdır. Düğünlerin en önemli noktalarından biri de, eğer yemekli bir düğünse, düğünde sunulacak yemek ve ikramların, kusursuz bir şekilde misafirlere sunulmasıdır. Hayal edilen tüm bu durumların gerçekleşmesi, çiftlere sadece anın tadını çıkartmayı bırakmaktadır.

   Tepe Catering olarak sunmuş olduğumuz tüm yemek hizmetlerinde olduğu gibi, evlenecek çiftler için sunduğumuz düğün yemeği organizasyonları da, profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde, hijyen kurallarına uyularak, birinci sınıf kalitedeki malzemelerin kullanılmasıyla ve çiftlere sunduğumuz sınırsız menü seçeneğiyle gerçekleştirilmektedir.

   Dünya evine girilecek günün kararına varıldıktan sonra, düğünün yapılacağı zaman ve mekan belirlenmelidir. Düğününüze davet edeceğiniz kişi sayısı, düğün konseptine ve bütçenize uygun olacak şekilde karar vereceğiniz yemek hizmetleri, düğün organizasyonunun saatine göre de değişkenlik gösterebilmektedir.

Düğünlerdeki Menü Çeşitleri Nelerdir?

   Dünya evine girecek çiftlerin, yemekli düğünlerde verilecek olan ikramlar için güzel bir menü belirlemesi de, güzel bir düğün için olmazsa olmazlardandır. Tepe Catering olarak, hizmet verdiğimiz yemekçilik sektörü içerisinde, düğün organizasyonları için pek çok farklı menü seçeneğini, evlenecek çiftlere sunmaktayız.

Düğün organizasyonları için Tepe Catering olarak sağladığımız menü çeşitleri şu şekildedir:

  • Kokteyl Menüler

  • Kokteyl Prolange Menüleri

  • Açık Büfe Menüleri

  • A La Carte yani, Set Menüler

  • Yöresel Yemeklerin Yer Aldığı Düğün Menüleri

 

   Düğünler için hazırladığımı kokteyl ve kokteyl prolange menüler, 200 kişilik bir nikah veya davet organizasyonları için tercih edilebilmektedir. Açık büfe menüler, davetli sayısının net olarak belli olmadığı ve aynı zamanda çiftler tarafından esneklik olabilme isteklerine göre hazırlanan düğün menüleridir.

Tepe Catering Düğün Yemek Hizmeti

   Adana Tepe Catering firması olarak, evlenmeye hazırlanan çiftlerin, düğün ve nikah günleri içerisinde davetlilerine verecekleri ikramların hazırlanıp, sunulmasında kaliteden ödün vermeyip, profesyonel ve birinci kalite olacak şekilde bu hizmetleri sunmaktayız. Amacımız, çiftlerin en mutlu günlerinde, onların ikram konusunda hiçbir sıkıntı yaşamamalarını sağlamaktır.

bottom of page