top of page
MEVlittt.jpg

Mevlit Yemek Hizmeti

   Mevlid yemek hizmeti, düğün, cenaze veya ölen kişilerin 40’ı, 52’si ve sene devirlerinde, düğün ve cenaze sahipleri tarafından verilmekte olan bir yemek çeşididir.

   Mevlid yemek hizmeti, genel olarak cenaze, vefat eden kimsenin 40, 52 ve sene devirlerinde verilmektedir. Ayrıca mevlidli olan düğünlerde de, mevlid yemeği verilebilmektedir. Mevlid yemeği, mevlid veren kişiler tarafından verilebileceği gibi, Tepe Catering olarak bizler tarafından verilebilmektedir.

   Tepe Catering olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerden olan mevlid yemek hizmeti, mevlidin konseptine uygun olacak şekilde hazırlanmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır. Profesyonel ekipler ve son kalite malzemelerin kullanıldığı mevlid yemeklerinde, ihtiyacınız olan her şey karşılanmaktadır.

Mevlid Yemek Hizmeti Nedir?

   Yemekçilik sektörü içerisinde Tepe Catering olarak sizlere sunmakta olduğumuz mevlid yemekleri, düğün ve cenaze mevlidleri için verilebilmektedir. Mevlid yemekleri, düğün yapan kişinin veya ölen kişiden dolayı hayır yapmak isteyen kişiler tarafından sunulmaktadır.

Tepe Catering olarak sunmakta olduğumuz mevlid yemek hizmeti içerisinde, istediğiniz her şekilde menü hazırlaması gerçekleştirmekteyiz. İsterseniz daha önceden ekiplerimiz tarafından profesyonel bir şekilde hazırlanmış menüler içerisinde de mevlid yemeklerinizi seçebilirsiniz.

   Vermekte olduğumuz mevlid yemek hizmetimiz için sizlere sunduğumuz menü çeşitleri şu şekildedir:

  • Karma etli menü

  • Ekstra etli menü

  • Tavuk döner menü

  • Ramazan mevlid menüsü

  • Ekstra tavuklu menü

  • Standart mevlid menüsü

  • Special mevlid menü

  • Etli klasik mevlid menüsü

  • Special tavuklu menü

 

Mevlid Yemek Hizmetinin Avantajları

   Mevlidlerde vermek istediğiniz yemeklerinizi, Tepe Catering olarak son kaliteli malzemeler ve ekipmanların kullanımıyla üreterek, misafirlerinizin hizmetine sunmaktayız. Üretilen yemekler profesyonel ekiplerce hazırlanmakta ve taşımalı yemek hizmetinin de dahil olduğu süreç içerisinde geçerek, size ve misafirlerinize ulaştırılmaktadır.

   Mevlid yemeklerini Tepe Catering olarak bizlere hazırlattırıp, misafirlerinize sunmanız sizlere birçok avantajı da beraberinde getirecektir. Mevlid gibi hayra vesile olan organizasyonlarda, Tepe Catering mevlid yemek hizmetinden yararlanmanız, size sadece mevlidinizle ilgilenmenizi sağlayacaktır.

   Yemeğin üretilip, misafirlerinize sunulma sürecine kadar gereken her şeyi, profesyonel çalışma arkadaşlarımız sizler için gerçekleştirecektir. Böylelikle, siz sadece mevlidiniz ve misafirlerinizle ilgilenmiş olacaksınız.

Tepe Catering Mevlid Yemek Hizmeti

   Tepe Catering olarak, mevlid organizasyonlarınızda vereceğiniz yemek ikramlarınızda, yukarıda bahsedilen menülerden isteğinize göre herhangi birini seçerek, Adana ili içerisindeki mevlid organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

   Mevlid organizasyonlarınız için hazırlanıp, sunulacak yemekler, hijyenin ön planda olduğu merkezi mutfak sistemimizde hazırlanıp, güvenli bir şekilde sizlere sunulması için paketlenecektir. Bu sayede, mevlid organizasyonlarınızdaki yemek ikramı, sorunsuz bir şekilde halledilmiş olacaktır.

bottom of page