top of page
tepecatering.jpg

Misyonumuz

   Tepe Catering olarak, müşteri memnuniyetini ana ve en temel prensibimiz olarak benimsemiş bulunmaktayız.

 

   Tepe Catering belirlemiş olduğumuz, ana ve en temel prensip doğrultusunda kaliteli, güvenli, hijyenik, sağlıklı ve lezzetli yemek hizmetleri sunmayı, yemek ve catering sektörünün mevcut kalitesini daha da yükseltecek ve bunu sürekli hale getirecek bir firma olmayı hedeflemekteyiz.


   Tepe Catering olarak, Türkiye Cumhuriyeti Devleti hükümetleri tarafından belirlenen gıda mevzuatı ve standartlarına uygun olacak şekilde, kusursuz ve mükemmeliyetçi bir yemek üretimi gerçekleştirmek, ana hedef noktamızdır. Verilen hizmetlerin tutarlı olması, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, müşterilerin en çok güvendikleri biçimde ve belirlenen zaman çerçevesinde sunarak, bu sayede de mevcut müşteri memnuniyetini arttırmak.

Bünyemizde yer alan personellerimizin takım ruhuna sahip bir ekip çalışması gerçekleştirmesi, onların gelişimleri için verilecek eğitimlerle ve müşterilerimize karşı güler yüzlü hizmet anlayışı belirlemeleri ve personel gelişimlerinin sürekli hale getirilmesi.

Verilen hizmetlerdeki kalite ve hizmetlerin üretiminde kullanılan ürünler sayesinde, catering hizmetleri sektörü içerisinde en çok hizmet alınmak istenen ve aranan kuruluş olarak, müşterilerimizin gözünde kazandığımız saygınlığın sürekli olmasını sağlamak.

   İnsana ve özellikle çevreye duyarlı bir firma amacında olmaktır. Catering hizmetleri sektörü içerisinde sahip olduğu tecrübeyi, sürekli bir gelişim içerisinde olan teknolojiyle birleştirerek, müşterilerimize bu şekilde hizmet vermek. Bünyemiz içerisinde belirlenen müşteri memnuniyeti hedefini her geçen gün arttırmak ve %100’e çıkartmaktır.

   Profesyonel ekip arkadaşlarımız ve çalışanlarımızla birlikte, müşterilerimizin sürekli olarak ortak yararlarına olacak çalışmalar gerçekleştirmek ve üstün hizmet sunulmasını taahhüt etmek.

Yemekçilik sektörünün ana firmalarında olmayı hedefleyen Tepe Catering olarak; 
 

  • Kalite tutkusunu,

  • Dürüstlük, güven ve açıklığı,

  • İşleri güvenle yapabilmeyi,

  • Sorumluluk bilincinde olmayı,

  • Tam bir ekip çalışmasıyla kazançlı olmayı, değerlerimiz olarak belirlemekteyiz.
     

   Değerlerimizin bizi güçlü kıldığını bilerek, şirketi, takımı ve belirlenen yolu tek olacak şekilde çalışıyoruz.
 

   Tepe Catering olarak, mevcut koşullar ne olursa olsun, her zaman en yüksek seviyede profesyonel ve etik çalışma standartlarını belirliyoruz. Müşterilerimizle ve tedarikçilerimizde kurduğumuz bütün ilişkilerimizde, saygınlık, dürüstlük, açık diyalog, adalet ve şeffaflığa olan bağlılığımıza dayalı olmasını istemekteyiz.

   Şirket ve çalışanlarımız olarak, üstün hizmet sunma ve yemek konusunda büyük bir tutku içerisindeyiz ve bu tutkuyu sürekli hale getirmekten de gurur duymaktayız. Başarının çoğalması, yapılan hatalardan ders çıkartılması, hizmet alanımızın genişletilmesi ve şirketimizin hizmet kalitesini yükseltecek, yönlendirmemize yardım sağlayacak fikirleri, uygulamaları ve yenilikleri, Adana ili başta olmak üzere geliştirmeye çalışmaktayız.

tepecateringmisyonumuz.jpg
bottom of page