top of page
YERİNDE-ÜRETİM.jpg

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

   Catering sektörü içerisinde gerçekleştirilen yemek üretimlerinden olan yerinde üretim yemek hizmeti, firmamız tarafından, bizden hizmet alan müşterimizin tesislerinde yemeklerin yapılması ve yemekhane alanında yapılan yemeklerin sunulmasıdır.

Yerinde üretim yemek hizmeti, catering sektörü içerisinde gerçekleştirilen uydu mutfaklar üzerinden verilmektedir. Catering sektörü içerisinde yapılan yemek üretimleri, hem merkezi mutfaklarda, hem de uydu mutfaklarda gerçekleştirilebilmektedir. Yerinde yemek üretim hizmeti ise, catering firmamız tarafından müşterimizin bulunduğu tesis içerisindeki alanda yemeklerin üretilip, aynı yerde müşterimizin misafirlerine sunmasıdır.

   Yerinde üretim yemek hizmet modeliyle de, Türkiye’nin değişik coğrafi bölgeleri içerisinde yer alan büyük çaptaki sanayi kuruluşlarında kurulan uydu mutfaklar sayesinde, firmaların çalışanlarına sunduğu yemek hizmetidir.

Yerinde Yemek Üretiminin Avantajları

   Tepe Catering olarak müşterilerimize sunduğumuz yerinde yemek üretimi, hem bizlere, hem de bizden yerinde yemek üretimi hizmeti alan müşterimize birçok avantaj sağlamaktadır.

Günümüzde hizmet sektörü içerisinde yer alan şirketler, tüm dikkatlerini piyasaya sundukları ve sunacakları hizmet ve ürünlere yoğunlaştırmış vaziyette olduğu için, faaliyet alanları içerisinde yer alan ihtiyaçlarını, o konuda uzman olan diğer kuruluşlardan alma yoluna gitmektedir.

   Asli faaliyet alanlarının doğrudan ilgilendirilmediği konulardan biri olan yemek ihtiyacı, Tepe Catering firmamıza “Out Source” eden müşterilerimiz, asli faaliyetlerine daha fazla yoğunlaşma şansları yakalamaktadır. Bu hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz, bu yemek hizmeti sayesinde, normalden daha kaliteli hizmeti, daha uygun bir ücretle ve daha profesyonel bir şekilde temin edip, zamandan da kazanmaktadırlar.

   Yerinde yemekçilik hizmetinin bir diğer avantajı ise, yemeğin üretiminin ve tüketiminin aynı yerde yapılması nedeniyle, yemek yiyecek olan kişilere daha sıcak ve hızlı bir şekilde servis edilebilme olanağı sağlamasıdır. Yemeklerin aynı yerde üretim ve tüketimlerinin yapılması, yemek yiyen kişilerin, yedikleri yemeklerden daha fazla memnun olmalarını sağlayacaktır.

  Yerinde yemek hizmetinde, yemeklerin planlandığı sayılarda ani değişiklikler yapılabilmektedir. Firmaların personellerine verdikleri mesai yemekleri için, bu durum oldukça önemlidir. Yerinde yemek üretim hizmeti alacak müşterilerimizin, bünyeleri içerisinde çalışan kişi sayısının fazla olması durumunda, diğer yemek hizmetlerine göre çok daha maliyetli bir hizmet almalarını sağlamaktadır.

 

Tepe Catering Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Tepe Catering olarak Adana ve çevre illerinde, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda onlara sunmuş olduğumuz yerinde üretim yemek hizmeti, onlar için pek çok avantajı da beraberinde getirmektedir. İş temposunun yorgunluğunu yemek molasında atan personeller, Adana yerinde yemek üretim hizmeti sayesinde, sıcak bir yemek yiyip, molalarında daha verimli bir dinlenme sağlayacaklardır.

bottom of page